Sekmadienis, 26 gegužės 2024

Projektai

 Interreg Latvija Lietuva logo2

 

 

Kontaktai

 

Biudžetinė įstaiga

Dvaro 19, Antazavės km. ,
LT-32260 Zarasų rajonas

Telefonas: +370 385 41434
Faksas: +370 385 41434
Elektroninis paštas: antazaves.vgn[eta]gmail.com

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 190990581

Žemėlapis

 

zemelapis

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Gruodžio 20 diena visus mūsų namų vaikus ir darbuotojus į Kalėdų eglutės šventę pakvietė Karalaitė Garbanėlė ir Kalėdų senis. Žiūrovų buvo pilna salė, nes tą dieną į svečius atvyko mūsų draugai iš Vilniaus A. Kalviečio mokyklos. Už renginį buvo atsakingi 3-ios šeimynos vaikai, bet kitos šeimynos taip pat  gražiai ir išradingai pasiruošė, kad galėtų atvykti į svečius pas karalaitę Garbanėlę ir jai pagelbėti.

 

Šventė buvo linksma, nuotaikinga, netrūko juoko, beveik visi vaikai buvo ne tik žiūrovai, bet ir dalyviai. Į šventinį pasirodymą įsijungė ir mūsų svečiai-  tautinių šokių kolektyvas „Papartėlis“ ir vaikinų gitaristų ansamblis. Žinoma, visi labiausiai laukė Kalėdų Senelio. Jis atvyko ne tik su dovanomis, bet ir gražiais palinkėjimais vaikams ir darbuotojams. Po renginio bendravome su svečiais, juos vaišinome, kalbėjomės, kartu šokome diskotekoje. Jų mes visada laukiame ir laukiame ne dėl dovanų, kurių mokyklos bendruomenė visada labai gausiai mums atsiunčia, bet  dėl  jų noro bendrauti su mumis, jų nuoširdumo, šiltumo.

 

 

Vakaras pralėkė kaip akimirka, vis negalėjome atsisveikinti. Mūsų vaikai perdavė  linkėjimus visai mokyklos bendruomenei ir vaikų šeimoms.

 

Viktorija